Sot lumturisht i fejuar, por Harry paska qenë ai që solli fundin e martesës së Princeshë Dianës me Princin Charles

Princ Harry sot është lumturisht i fejuar ndërsa pret që vitin e ardhshëm të lidhi kurorë me Meghan Markle, por paska diçka të “errët” nga e shkuara e tij. Flitet se ai është bërë shkak që Princeshë Diana të ndahej nga Princi Charles, sigurisht që jo drejtpërdrejtë.

Sipas Andrew Morton, biografi i familjes mbretërore i cili ka shkruar librin “Her True Story — In Her Own Words”, ishte tejet e bindur që dëshira e bashkëshortit të saj për një vajzë dhe lindja e princit Harry ishin arsyet përse martesa e saj dështoi !

Sipas Morton  reagimi i parë i Princit Charles pas lindjes së Harry-t ishte: “Oh Zot, është një djalë”, dhe me flokë të kuqe”. Gjithsesi, në një intervistë për BBC në vitin 1995 Princeshë Diana ka pranuar se shkak për dështimin e martesës së saj ishte edhe lidhja jashtmartesore e Princit Charles.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *