Gruaja më e pasur në Botë? Të gjithë e njihni

Ajo njihet si një nga këngëtaret më të mira në botë, ku shumë prej këngëve të saj janë shndërruar në hite shumë shpejt. Gjithashtu ajo njihet gjithashtu edhe për format e saj fizike, ku shpesh herë është cilësuar si një nga këngëtaret më seksi.

E kemi fajlën për Beyonce, e cila është shpallur këtë vitë nga “Forbes” në krye të listës së artistëve më të pasur në botë. Beyonce mban vendin e parë me 105 milionë dollarë dhe në vend të dytë është këngëtarja Adele me 69 milionë dollaë.

Në këto llogaritje të “Forbes” janë pasqyruar pas llogaritjes së taksave si dhe të shpenzimeve të tjera ekstra, ku ka dalë se brenda vetëm një minute, Beyonce arrinë të fitojë 202 dollarë. Jo keq apo jo?

Natyrisht që për të arritur një nivel të tillë të ardhurash Beyonce i është dashur të punojë shumë, pasi ajo nuk është vetëm një këngëtare, por gjithashtu edhe një kanautore, aktore dhe një kërcimtare shumë  e mirë.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *