Kaney po që din ta tregojë dashurinë, ja dhurata miliona dollarëshe që i bëri bëri Kim-it 0 166

 

A morët dhurata nga të dashurit tuaj për Krishtlindje? Jam e sigurtë që po. Kush na dhuroi një veshje, kush një bizhu e kush një send me vlerë simbolik. Çfardo qoftë, dhuratat janë gjithmonë të mirpritura e të këndshme dhe na e mbushin zemrën me gëzim.

Mirëpo, pa dashur të dukemi materialistë, kur dhurata ka një vlerë të konsiderueshme monetare aq më të lumtur na bëjnë. Dhe e dini kush e ka marrë dhuratën më super këto Krishtlindje? Mbretëresha  e rrjeteve sociale, Kim Kardashian. Kaney West sapo na bëri të ëndërrojmë një burrë si ai me dhuratën që i bëri së shoqes.

Nëpërmjet një postimi në Insta Story Kim tregoi se Kanye i dhuroi asaj një kukull Mickey, abonim në Netflix, çorape Addidas, kufje Apple si dhe kartë Amazon, por dhurata e vërtetë fshihej brenda tyre. Ato ishin aksione në secilën prej markave botërore si Disney, Netflix, Adidas, Apple e Amazon. Epo kështu tregohet dashuria tek e fundit.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *