3 vjet pas vdekjes së tij, West Side Family publikon “Beso” me Dr. Florin 0 1478Sikurse pralajmëruan disa ditë më parë, grupi shqiptar “West Side Family” janë rikthyer me këngën e tyre më të fundit nën titullin “Beso”. Tashmë prej vitesh mungese, ata janë bashkuar për të kujtuar në këtë mënyrë ish-pjestarin e këtij grupu këngëtarin Dr. Flori.

Me një klip e një tekst mjaft të ndier, pjesë e saj është edhe kantautori Dr. Flori. Kjo këngë vejn edhe si një tribut ndaj marrëdhënies shumë të afërt të pjesëtarëve të grupit, të cilët edhe pas vdekjes së Dr. Florit i kanë qëndruar mjaft afër familjes së tij.

Këngëtari u nda në mënyrë të papritur nga jeta në nëtor të vitit 2014 si pasojë e mbidozës së drogës. Dr. Flori ishte pjesëtar i grupit “West Side Family” dhe kantautor i disa hiteve. Ai la pas gruan dhe vajzën e tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *