As festa as udhëtime, ja planet e Lorit për Vitin e Ri

Teksa më herët gjatë ditës së sotme na tregoi dëshirën e saj për Vitin e Ri, që ishte mjaft frymnëzues për gratë, tashmë Lori tregon se çfarë do të bëjë vitin që vjen. Sikurse një urim fisnik, edhe planet e saj duken po kaq të thjeshta e fisnike.

Nëpërmjet një postimi në Instagram bukuroshja na tregon planet e saj duke shkruar: “Miqtë e mi : “Ne 2018, do të punoj me fort, do te humb peshe si dhe do te jem me e mire me njerezit. Po planet e tua per vitin e Ri?”.

Trashëgimtaja e Top Media-s e njëkohsisht një ndër blogeret më të ndjekura, pasi e mbylli këtë vit plot suksese duket se ka ndërmend të fillojë edhe një tjetër akoma më intensive për të arritur edhe më shumë. Ku ka gjë më të bukur se sa të punosh tek fundit. Më pëlqejnë planet e Lorit, e sikurse pyet edhe ajo, po ju keni ndonjë planë apo të dali ç’të dali?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *