Më në fund në rrugë të drejtë, Miley Cyrus së shpejti nënë

Miley Cyrus dhe i dashuri i saj aktual Liam Hemsworth, nuk mund të thuhet se kanë pasur marrëdhënien më të qetë të mundshme. Ta kanë kaluar nëpër shumë peripecira, ndërsa sot janë bashkë duke na dhënë edhe njëherë shembullin e mirë se një dashuri e fortë mund të kalojë çdo pengesë.

Jo vetëm kaq, por duket se dashuria dhe marrëdhënia e tyre është kaq e fortë tani saqë ata po mendojnë që në vitin që po vjen, 2018-ën të mos më vetëm atat të dy, port ë krijojnë një familje. 25-vjeçarja dhe i dashuri i saj po planifikojnë të bëjnë një fëmijë. Lajmi u bë i ditur nga revista “NW” e cila pretendon se sipas disa burimeve të saj, çifti kishte rënë dakort ditën e Krishtlindjeve për të shtuar familjen e tyre. Sipas të njëjtin burim tani ata ndjehen më gati se kurrë për të pasur një fëmijë.

Miley dhe Liam u njohën në vitin 2009 ku luajtën së bashku në serialin “The Last Song”. Ndonëse adoleshentë ata krijuan ndjenja të forta për njëri-tjetrin, por marrëdhënia  e tyre pati shumë ulje e ngritje. Por asgjë nuk është e pamundur kur është dashuria në mes.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *