Rozana Radi tregon kujt i ka dërguar foto nudo 0 717

Këngëtarja Rozana Radi, e cila tashmë ka marrë edhe rolin e moderatores, ka bërë atë që ndoshta dikush tjetër nuk do ta bënte. Bukurosha e ka pranuar se ka bërë operacion plastik.

Ka qenë Roza Lati ajo e cila i ka patur të ftuara në emisionin e saj si Rozanën ashtu edhe Fiori Dardhën, e cila i ka vendosur në situata mjaft të sikletshme. Ajo e ka pyetur Rozanën nëse kishte dërguar ndonjëherë foto nudo dhe përgjigjia e saj ka qenë “po”.   “Doktori që më bëri gjoksin, e ka kështu ma bëj ashtu. Doktori nuk të merr përsipër pa foto”, ka qenë përgjigjja e 38- vjeçares bukuroshe për pyetjen pikante të bërë nga Roza gjatë emisionit.

Rozana Radi tashmë është bërë pjesë edhe e botës së ekranit, duke moderuar së bashku me Fiorin emisionin “Boom”. Gjithashtu ajo jo vetëm që është një këngëtare, por edhe ka shkruar disa tekste këngës si dhe është pjesë e botës së aktrimit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *