Pas martesës, Angela Martini shtatzënë?! Modelja zbulon detaje…!

Propozimi magjik për martesë bëri shumë bujë në lajmet rozë. Angela Martini bashkëjetonte prej kohësh me të fejuarin e saj milioner, ndërsa  këtë herë duket se çifti ka një lajm akoma dhe më të mirë për ndjekësit.

Martini ka ndarë një foto me fansat në Instagram, dhe këtë herë, më shumë se sa vetë Angela, provokues ka qenë shkrimi poshtë postimit. “Direkt pas dasmës! Çfarë do të ndodhë më tutje? Thjesht bëhuni gati…Nesër”, ka shkruar modelja, e fansat nuk kanë rreshtur së komentuari. Shumica prej tyre dyshojnë se Martini është në një pritje të ëmbël, e në fakt, nuk është aspak çudi të ndodhë.

Ky ka qenë ndoshta një nga postimet më provokues në profilin e Angelas, ndërsa urojmë që modelja të jetë realisht në pritje të ëmbël!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *