Kastro rrëfen “mëkatin” që ka bërë në 2017, tani presim ta ndreqi 0 326Teksa përcjellim një vit e presim tjetrin, çdonjëri nga ne bën bilancin e gjërave që bëri në ato 12 muaj. Mes punëve të shumta, disa të bëra mirë e disa ndoshta jo dhe aq shumë mirë, bëjmë edhe bilancin se çfarë fituam e çfarë humbën, çfarë bëmë mirë e çfarë keq, e sigurisht mendojmë edhe për “mëkatet”.

Disa më shumë disa më pak, disa me dashje disa pa dashje, të gjithë mëkatojmë. E në listën e “mëkatarëve” bën pjesë edhe këngëtari Kastro Zizo. E si një prson i hapur që është ai nuk e ka aspak problem të tregojë mëkatet e tij, por njërin prej tyre e veçon si më të rëndin. I ftuar në emisionin “Thumb”, ai ka rrëfyer një mëkat që nuk j’ua pret mendaj.

“Mëkati më i madh që kam bërë në 2017-ën është që nuk kam bërë fëmijë”, është shprehur ai, i cilio aktualisht ka një djalë. Domethënë të presim ndonjë bebush nga Kastro këtë vit apo si?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *