Bes Kallaku tregon se cila është dhurata e tij e ëndrrave 0

Bes Kallaku është një nga aktorët më të spikatur të humorit në Shqipëri dhe shquhet për rolet e tij të shumta në në spektaklet e humorit dhe jo vetëm.

Prej vitesh tashmë Besi është kthyer edhe në një personazh të famshëm në rrjetet sociale. Edhe këtë herë nëpërmjet një statusi Besi i cili duket sikur nuk e ka marrë ende dhuratën e tij të ëndrrave për vitin e ri ka postuar një fotografi ku tregon se cila do të ishte dhurata e tij e ëndrrave.

Në fotografinë e postuar në rrjettet sociale nga Besi shfaqet një makinë e cila është e mbuluar nga produkte bio, ku me humor ka shkruar si dixhiturë të fotos, “Makina e ëndrrave për 2018”.

Besi tashmë është i martuar me këngëtaren Xhensila, ku para disa ditës në mediat rozë qarkulloi edhe lajmi se ccifti priste një fëmijë, një lajm i cili u mohua kategorikisht nga të dy.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *