“Kapet mat”! Arbana Osmani e nis vitin plot energji

Arbana Osmani është një ndërë moderatoret më në zë të ekranit. Ajo ka sjell gjithmonë emisione shuëm të dashura për publikun, me prezantimin e së cilës kanë ardhur gjithmonë më ngrohtë. E me sa duket ka nisur edhe puna për vitin 2018.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, të bërë nga kolegu i saj, Eno Popi, ku shfqet mëse në formë e veshur më një minifund dhe me çizme të gjata të zeza. E qeshur dhe plot energji, duket që se ajo është më gati se kurrë për të filluar siç duhet këtë vit.

Moderatoren do ta shohim gjatë mujit shkurt në ekran pasi do të rikthehet me emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, në sezonin e dytë të tij.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *