Jashtë vendit, por e lumtur, Lori e nis vitin në mënyrën më të mire të mundshme

Lori Hoxha, një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe një ndër blogeret më të ndjekura në vend, ku me optimizmin që përcjellë duket se ndjeksit e saj do të shtohen akoma më shumë. Ajo e  ka nisiur vitin 2018 në mënyrën më të mirë të mundshme.

Në një foto të publikuar në Instagram, ku shfaqet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. E thjeshtë, por bukur, ajo shkruan: “Duke nisur vitin me nje buzëqeshje te madhe dhe ‘churros”. E ku ka mënyrë më të bukur për të nisur 12 muaj të tjerë tek e fundit.

Me sa duket trashëgimtarja e Top Medias ka preferuar Spanjën për të pushuar këto ditë festash, të paktën kjo na vjen në mendje nisur nga ‘churros’, pasi është vendi që njihet për këtë ushqim, or nuk e dimë ende me siguri se ku ndodhet ajo.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *