Këngëtari shqiptar feston ditëlindjen, ja si e uron e dashura 0 217

Reperi i njohur shqiptar feston sot 27- vjetorin e lindjes së tij. E kemi fjalën për Gjikon, i cili është i njohur për këngët e tij në skenën e muzikës shqiptare.

Urimet nga fansat kanë qenë të shumta por nuk kanë munnguar as urimet special nga njërzit  e tij të afërt. Edhe e dashura e tij, Elita Rudi, e ka uruar këngëtarin duke postuar në rrjetet sociale një foto të tyre në dhomën e gjumit.

“Partneri im i krimit, gëzuar ditëlindjen”, shkruan moderatoja në fotografinë e postuar për t’i uruar  njeriut të zemrës së saj ditëlindjen.

Gjiko prej disa vitesh tashmë është i njohur në skenën e muzikës. Ai ka realizuar disa bashkëpunime me këngëtarët më në zë të skenës shqiptare, si dhe mban autorësinë për disa tekse këngësh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *