Arbana kap në “befasi” Xhemin, poston foto interesante pa dijeninë e saj 0

 

Që Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë shoqe të ngushta e mikesha e dim, e dy persona me një afrimitet të tillë sigurisht që ndajnë shumë kujtime së bashku. Ditën e djeshme Xhemi festoi ditëlindjen e saj, ndërsa mori një surprizë shumë të këndshme nga Arbana dhe Eno Popi.

Ata i vajtën në shtëpi në mesnatë për ta uruar, një gjest i cili e emocionoi shumë Xhemin. Por me sa duket “surprizat” e Arbanës nuk paskan mbaruar ende. Ajo ka nisur të postojë “arsenalin” e fotove që ka me Xhemin, e duhet ta themi se nuk  e dimë nëse Xhemi do të jetë e lumtur kur ti shohi.

Padijeninë e saj, Arbana ka postuar dy foto mjaft interesante. Në njërën foto ajo shfaqet e ulur në prehrin e Xhemit, kur kjo e fundit është maskuar si mashkull për një rol në “Portokalli”. Ndërsa në tjetrën Xhemi shfaqet duke lyer flokët. Epo kujtimet mbeten kujtime Xhemi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *