“Dy gishtat? Asnjëherë!” Momenti interesant kur gjyshi nuk i bindet Arbanës 0 708Moderatorja e njohur, Arbana Osmani publikon gjithmonë foto interesante në rrjetet sociale, por këtë herë ka publikuar një foto që tregon një moment më shuëm se sa interesant. Ajo tregon se ishte në makinë me gjyshin dhe gjyshen e saj, ndërsa për të realizuar foton i ka bërë atyre një kërkesë.

Gjyshja i është bindur, por gjyshi kurrsesi. “-Bëji dy gishtat kështu gjyshi… -Dy gishtat? Asnjëherë. I dua deri në vdekje. ”- shkruan Arbana. Epo me sa duket kemi të bëjmë me një gjysh partizan, prandaj është i kutueshëm edhe simboli që ka bërë ai me dorë.

Moderatorja pritet të rikthehet këtë vit në ekran me sezonin e dytë të programit “Dua të të bëj të lumtur”. Ndërsa pritshmëritë e publikut janë të larta, pasi Arbana sjellë gjithmonë gjëra interesante.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *