E harroi Albin, Klaudia në krahët e dikujt tjetër?!

Ndarja e Klaudia Pepës dhe Albi Nakos bëri bujë të madhe nëpër media. Të gjithë flisnin rreth kësaj, ndërsa Klaudia është kthyer në personazhin më të komentuar pas ndarjes. Ajo është përballur shpesh me postime të pakëndshme në Instagram.

Në një moment balerina e pa të arsyeshme edhe të bllokonte komente. Por, gjithsesi Klaudia vazhdon planet e saj, e pas një 2017-te të suksesshme duket se dhe 2018-do të jetë plotë punë për këngëtare, e me sa duket jo vetëm kaq.

Një foto e publikuar së fundmi nga Klaudia në Instagrame tegon atë n krahët e një mashkulli. E veshur me të nrendshme, teksa po xhiron klipin e saj të ri, ajo është përqafuar nga balerini Mëcnun Giasar. Të jenë thjeshtë shokë apo diçka më shumë?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *