E veshur me të kuqe, vajza e “Rambos” më seksi se kurrë 0

Ajo është vajza e një ylli, e ndaj nuk kishte sit ë ishte tjetër vetëm se një yllë. E kemi fjalën për vajzën e aktorit të famshëm, Sylvester Stallone, Sistin. Ndonëse vetëm 19-vjeçe, ajo i është përkushtuar modelingut, gjë për të cilën është e qartë se ka punuar shumë fortë.

E veshur me body të kuqe dhe me një palë çizme kauboji, ajo ka pozuar për revistën e njohur “Love”. Me një trup perfekt, Sisti ka ardhur me disa poza mjaft joshëse duek treguar edhe njëherë bukurinë e saj.

Në pozat e saj duket mjaft qartë edhe dhpirti luftrak, të cilin mund të themi pa frikë se e ka trashëguar nga babai i saj, rolet e së cilit do të na mbesin në kujtesë për një kohë shumë të gjatë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *