Një burrë si Ledioni që nuk i kursen kurrë lëvdatat, ja se çfarë i thotë Sarës këtë herë 0

Ata janë një ndër çiftet më të pëlqyer për publikun, e kjo edhe për shkak të dashurisë që kanë për njëri-tjetrin. E kemi fjalën për Sarën dhe Ledionin. Ata nuk ja kursejnë kurrë lëvdatat njëri-tjetrit, duke shprehur kështu edhe ndjenjat e tyre.

E si gjithmonë Ledioni godet me komente e tij për partneren. Ai ka postuar së fundmi një foto në Insta Story, në të cilën është Sara duke ecur ku shkruan: “Po dal me një modele”. e në fakt Ledioni ka të drejtë pasi Sara, me trupin e saj dhe qëndrimin të jep fiks përshtypjen e e një modeleje. Sa me fat Ledioni!

Çifti kanë vite që jetojnë me njëri-tjetrin, pasi bënë publike dashurinë e tyre. Ata janë tashmë lumturisht prindër të një djali, London Noor i cili erdhi në jetë më 16 dhjetor të vitit 2016.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *