Dëshironi lehtësirat e “Smartwhatch” por edhe klas? Ja zgjedhjet tuaja 0 260

Teknologjia tashmë është bërë pjesë e pandashme e jetës  tonë dhe madje shumë e nevojshme. Bëhet edhe më e nevojshme atëherë kur një ditë normale jona është shumë e ngarkuar me çështje pune dhe takime të shumta.

Smartfoni është pjesë e pandarë e jetës tonë por tashmë edhe orët e zgjuara luajnë një rol shumë të rëndësishmë në jetën tonë. Ato na kujtojnë takimet, madje kur jemi në një takim mund të kontrollojmë postën tonë elektronike si dhe mesazhet që mund të marrim pa qenë nevoja të nxjerrim telefonin nga xhepi dhe të krijojmë shpërqëndrim gjatë takimit.

Por edhe pse orët e zgjuara janë një zhvillim i viteve të fundit të teknologjsë, kjo nuk do të thotë që jemi të detyruar të zgjedhim një orë me një pamje sportive. Forma e orës që nuk zhgjënjen kurrë është ajo kalsike dhe këtë nuk duhet ta harroni.

Në treg janë një shumëllojshmëri orësh të zgjuara të cilat ofrojnë pamje klasike, duke nisur që nga fusha e tyre e duke vazhduar me rripat prej lëkure ose hekuri. Nuk është e nevojshme që për shkak të parkticitetit të sakrifikoni nga klasi juaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *