Selena sapo i bëri “Unfollow” 279 personave, përfshirë edhe miq 0 617

Nuk dimë se pse këto ndryshime, por Selena Gomez sapo ka bërë një pastrim të mirë në profilin e sanë Instagram. Këngëtarja ka hequr nga lista miq të shumtë të saj, përfshirë edhe asistenten. Në listën e personave të hequr janë edhe Gigi Hadid e Demi Lovato, ndërsa nuk ka bërë të njëjtën gjë me Taylor Swift e Jessica Alba-n dhe shoqen e saj të ngushtë e cla i dhuroi veshkën.

Tashmë nga 316, numri i miqëve në llogarinë e saj numëron vetëm 37. Ajo nuk ka dhënë asnjë arsye se pse e ka bërë këtë veprim, por duket se nuk ka pasur  armiqësira. Për shembull, dje ajo ka komentuar në një foto të Demi Lovato-s, ndërsa edhe kjo e fundit ka pëlqyer një foto të saj.

Veç këtyre, në profil ajo ka vënë një foto të nënës së saj, kur ka qenë e re. Të jetë kjo vallë një strategji për ta zbutur atë dhe për ta bërë të pranojë lidhjen e yllit të pop-it me Justin?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *