Të pozosh me bikini në mes të Antarktidës… vetëm modelet e Victoria Secret mund ta bëjnë 0 321

Ndryshe nga pjesa tjetër e njerëzve, të cilët zakonisht në dimër përqafojnë rrobat dhe vendet e ngrohta, modelet e Victoria Secret, Jasmine Tookes dhe Josephine Skriver kanë përqafuar të ftohtin e Antarktidës dhe jo vetëm kaq, por kanë pozuar në mes të akujve me rroba banjo.

Modelja Tooks kishte zgjedhur një parë bikini të bardha ashtu si dhe vetë e bardha eAntarktidës, ndërsa Skriver kishte zgjedhur një ngjyrë të ngrohtë trëndafili. Ata pozojnë dhe sigurisht duken të mrekullushme ndërsa duket se nuk i shqetëson shumë i ftohti.

Teksa postonte foton e ftohtë me pozën e saj të nxehtë, modelja Tooks u shpreh: “kjo ishtë mënyra më e mirë për ta filluar vitin, një eksperiencë emocionuese dhe e pabesueshme. Kushdo që më njeh mirë, e di që ky ishte një udhëtim jashtë zonës sime të rehatisë, por jam krenare për hapin që bëra për të provuar një aventurë të tillë”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *