Këtë që bën Getoari për Marinën në Instagram, jo çdo djalë do e bënte

Për një gjë jemi të sigurt, të dielave në mbrëmje Getoari është përpara televizionit, për të parë bashkëshorten e tij, Marina Vjollcën. Nëse shumë kohë më parë, ata e mbanin të fshehtë lidhjen e tyre të dashurisë, tashmë nuk ngurojnë t’i bëjnë dedikime në publik njëri-tjetrit. Për hir të së vërtetës, Marina është paksa më e kursyer, por atë e kompeson Geti.

Ky i fundit herë pas here poston foto të bukuroshes, duke treguar se sa krenar është që ka për krah një ndër femrat më të bukura në Shqipëri. Fotot i shoqëron me dedikime të ndryshme, jo ato klishe që mund t’i gjejmë copy-paste në internet, por me shumë pak fjalë, të mjaftueshme për të reflektuar dashurinë e madhe që ka për të.

Mirëpo, postimi i fundit ishte ndryshe: pa fjalë.

Nuk ka faj Geti, pa fjalë mbetëm edhe ne kur pamë Marinën në finale e ‘C’est la vie’

Vajza, këtë që bën Getoari për Marinën në Istagram, jo çdo djalë do e bënte, apo jo? Maksimumi do postonin një foto kur keni dalë bashkë, dhe atë pasi t’ia keni kërkuar ju…

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *