Pas fejesës Joni Gjebrea dhe Merlin largohen nga Shqipëria

Gjatë ditës së djeshme në mediat rozë një nga lajmet e ditës ka qenë edhe fejesa e djalit të moderatirt të njohur shqiptar Ardit Gjebrea. Joni Gjebrea prej disa kohësh kishte qenë në një lidhje romantike me Merlin Haxhiymerin, marrëdhënie të cilën tashmë e kanë formalizuar.

Por pas ceremonisë së martesës, çifti ka vendosur të largohet nga Shqipëria dhe kanë shkuar me pushime në Romë. Kjo gjë mësohet nga foto e postuar në rrjetet sociale, ndërkohë që nuk dihet se sa do të qëndrojnë larg Shqipërisë.

Gjatë kohëve të fundit Joni është parë edhe në shoqërinë e kreu të grupit muzikor “Babastar” dhe me shumë gjasa ai mund të ndjekë gjurmët e babait të tij, Ardit Gjebrea, duke u bërë pjesë edhe e skenës muzikore shqiptare.

Nga vet Joni ende nuk ka një konfirmim nëse do ta shohim së shpejti në skenë si këngëtar, ndërkohë që kjo gjë pritet të mësohet në ditët në vijim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *