Armina sapo na tregoi se ka një zemër të madhe, ja gjesti i saj bujar 0 755

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura, ku shumë gra frymëzohen nga veshjet e saj për të krijuar një stil të tyre. Gjithmonë në profilin e saj jemi mësuar të shohim foto provokuese, por  me sa duket Armina nuk është e bukur vetëm nga jasht, por edhe nga brenda.

Blogerja bukuroshe, e njëkohësisht e  fejuara e Shkëlzen Berishës ka vizituar ditën e sotme shtëpinë e fëmijëve në Shkodër. Ajo u ka dërguar atyre dhurata të shumta, por mbi të gjitha nuk i ka kursyer atë që që është më e rëndësishmja: dashurinë.

Ajo ka shpërndarë foto të momenteve të tilla në Instagram, ku duket mjaf e emocionuar dhe e lumtur, teksa shpërndanë dhuratat dhe përqafon fëmijët. Bravo Armina, një shembull për tu marrë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *