“C’est la Vie” mbaroi, por Marina po përgatitet për një tjetër spektakël akoma më argëtues 0

 Pas 11 netësh të mbushur me argëtim e spektakël, “C’est la Vie” mbylli rrugëtimin e saj të dielën që kaloi. Fitues u shpallën çifti Kristi Karkanaqe dhe Lind Islami. Por e keni menduar ndonjëherë e ku do ta shohim bukuroshen Marina Vjollca tani?

Sigurisht në një tjetër spektakël. Sipas “Xing.al” ajo do të rikthehet  përe pak muaj sërish në moderim, në një emision që pritet të na gozhdojë përpara ekranit. “Ferma” do të quhet spektakli i radhës, i cili, siç është bërë e ditur edhe më parë, pritet të fillojë këtë vitin në televizionin “Klan”.

Ai do të jetë në formën e një reality show, në të cilin personazhe VIP do t të duhet të jetojnë në fermë, të kujdesen për kafshët e të bëjnë çdo gjë tjetër si fermerë të vërtetë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *