Telashe me Amin?! Rasheli e pranon publikisht: “Ermali më ka ngacmuar!” 0 2288

Sa herë flasim për vajza që ndryshe i etiketojmë si ‘seksi’, telashet nuk kanë të sosur. Edhe pse u duk sikur ‘beteja’ mes Rashelit dhe Ermalit përfondoi, duket se ish-velina e “Xing”-ut nuk ka ndërmend të mos e përmendë më emrin e moderatorit. Të shtunën, e ftuar në “Shiko Kush Luan”, Kolaneci  surprizoi jo pak me deklaratën e saj.View this post on Instagram

Qwwpzoabwhhuuwnqqqq 😂 @saintlondonshoes

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

Sfida: përgjigju sinqerisht ose pi diçka të fortë ka vënë jo rrallë herë konkurrentët përballë vështirësive. Në këtë pjesë të emisionit kemi dëgjuar shpesh përgjigje të sinqerta, që na kanë zbuluar shumë të vërteta. Rasheli është pyetur se cilët janë ata dy personazhe që e kanë ngacmuar. Emri i parë ka qenë ai i Dren Abazit, që ishte njëkohësisht pjesë e lojës po atë të shtunë, ndërsa Kolaneci nuk e ka lënë me kaq. “Nga ndërmarrja vjetër, ka qenë Ermali ai që më ka ngacmuar”, ka vijuar pjesa tjetër e përgjigjes….

Nuk mund të mbetej nën hije diçka e tillë, e pranuar nga vetë Rasheli, e sytë janë kthyer totalisht te Ermali…Të reagojë moderatori pas kësaj deklarate?!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *