Eh dashuria! Ja dedikimi i Venerës që duhet ta ketë bërë Lindin mashkullin më të lumtur në botë 0 986

Venera Lumani dhe Lind Islami janë një ndër çiftet më simpatikë e më të dashur për publikun. Ata u njohën në spektaklin “The Voice of Albania”, pasi të dy ishin konkurrentë, ndërsa tani janë çifti perfekt.

Ata kalojnë shumë kohë bashkë, ndërsa nuk ja kursejnë kurrë fjalët e dashurisë njëri-tjetrit. Por dedikimi i fundit i Venerës me siguri e ka bërë Lindin të ndjehet mashkulli më i lumtur në botë.

Ata janë të dy në Vjenë me pushime, e teksa ka postuar një foto me të dashurin e zemrës, ku duken të dy duke e puthur në muzeun Vjenës, Venera shkruan: Përgjithmonë e jotja”. Eh dashuria!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *