Jeni gati? Kjo aktore turke, së shpejti do të vizitojë Shqipërinë 0 998

Telenovelat turke janë shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar, jo vetëm për shkak të historive që ato rrëfejnë, ndryshe nga ato ameriko-latinet që gjithnjë në thelb të tyre ishte dashuria e një milioneri me një vajzë të varfër, por edhe për mënyrën e përkryer të aktrimit, shumë pranë reale.Nisur nga kjo, edhe personazhet kryesor, por jo vetëm, që luajnë në këto seriale kanë fituar simpatinë tonë. Një lajm shumë i mirë, duket se na vjen nga sheshxhirimi i një prej telenovelat më të ndjekura në Turqi, “Beni Affet”. Aktorja kryesore, Gaye Turgut, e njohur si Bahar ka njoftuar se do të vijë së shpejti në Shqipëri.

Ka qenë një shqiptar që ka vizituar aktoren në sheshxhirim dhe në videon që ai ka postuar në rrjetet sociale aktorja thotë: Do vizitojë shtetin tuaj shumë shpejt”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *