Këngëtarja shqiptare na prezanton për herë të parë me vajzën e sapolindur 0 285

Ndonëse është shkëputur për pak kohë nga muzika, Arta Bajrami vijon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Së fundmi, ajo është bërë nënë për herë të tretë, me një vajzë emri i së cilës është Elektra. Me dy fëmijët e saj më të mëdhenj, Victorian dhe Idealin, ishim njohur tashmë, por Arta sapo na ka prezantuar edhe engjëllin e vogël, Elektrën.Elektra ka ardhur në jetë vetëm disa javë më parë dhe është një vogëlushe shumë e bukur. Ndoshta është pak herët të themi se kujt i ngjan, por ne na duket sikur ngjan pak më tepër nga mami i saj, apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *