Meghan tregon se është e vendosur të vijojë me thyerjen e rregullave mbretërore, dhe pas kësaj që bëri mos thoni më që nuk jua tha 0 926

Në daljen e parë zyrtare pas Krishtlindje të Princit Harry dhe të Meghan në Brixton, të gjithë u përqëndruan në topuzin e çrregullt të saj. Ai u konsiderua si një tjetër shkelje e rregullave nga ana e Meghan, duke marrë parasysh se kunatën e saj, Kate e kemi parë gjithmonë me flokë të rregulluar deri në detaj.E ndërsa vëmendja u përqëndrua tek topuzi, pak njerëz i vunë re tre unazat që ajo mbante në dorë, të cilat sipas ekspertëve nuk mund të kenë qenë rastësore. Ata tregojnë tregon ‘kokëfortësi ose nevojë për të pasur kontroll të jetës publike’.

Kështu unazat e vendosur në gishta nënkuptojnë motivim, kontroll, agresivitet. Ndërsa në dorën e majtë ‘mbretëron’ një unazë e vetme, ajo e fejesës. Me sa duket Meghan është e vendosur të shkelë rregullat e familjes mbretërore dhe pas kësaj nuk i thua dot asgjë sepse na pralajmëroi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *