Orinda Huta, një nuse për shtëpi, shihni çfarë ka gatuar për drekë

Orinda Huta dhe Turjan Hyska ishin një ndër çiftet e para që u martuan verës së vitit të kaluar në një ceremoni madhështore të mbajtur në periferi të Tiranës. Historia e tyre e dashurisë ka nisur shumë vite më parë, e ndërsa çifti është treguar shumë i hapur me publikun duke ndarë me ne herë pas here fotot në rrjetet sociale, detaje nga dasma e tyre, bashkëjetesa.

Së fundmi është Orinda, ajo që ka zgjedhur që të ndaj me ne se çfarë ka përgatitur për drekë dhe duket shumë e shijshme, e mbi të gjitha shumë e shëndetshme.Shpresojmë që ju që po e lexoni të jeni mirë me kuzhinën, se ne nuk jemi dhe aq mirë, dhe nuk po e kuptojmë se çfarë ka përgatitur Orinda, e aq më tepër t’ju tregojmë recetën.

Nëse ju pëlqen, ju këshillojmë të pyesni vetë bukuroshen. Jemi të bindur që do jua tregojë më shumë kënaqësi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *