Zbulohen detaje, ja se kur do ta shohim Ballën në Vizion Plus! 0 453

Largimi i tij nga ekrani ku ishim mësuar ta shihnim me vite, bëri jo pak bujë. U fol shumë për tranferimin e Ballës në Vizion Plus, edhe pse disa u treguan dyshues, duke mos e besuar se gazetarin nuk do ta shihnim më në Top Channel. Por, më datë 31 dhjetor të vitit që lamë pas, ishte vetë Balla ai që njoftoi shëkputjen e marrëdhënieve me Top-in, duke bërë të ditur kështu se do të niste një rrugëtim të ri në Vizion Plus.Dita e djeshme e ka gjetur Ballën si drejtorin ekzekutiv në këtë televizion, duke zyrtarizuar gjithçka një herë e mirë. Duke mos lënë mënjanë postin, ish-drejtuesi i ‘Top Story’ do të shfaqet në ekran dy herë në javë, të hënën dhe të enjten, në orën 21:00 të mbrëmjes. Emisioni që do të drejtojë do të jetë i natyrës politike, me të ftuar dhe debate në studio. Emri i tij ende nuk është bërë i ditur, por flitet se do të jetë pak a shumë një strukturë e njejtë me ‘Top Story’.

Tashmë, mbetet për t’u konfirmuar vetëm data enisjes së këtij formati ndryshe në Vizion Plus.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *