Flet Big Mama, tregon arsyen e ndarjes nga i dashuri 0 534

Ajo është një nga personazhet e skenës më të dashura për të gjithë shqiptarët, ndërkohë që vitin që lam pas ajo ka bërë shumë ndryshime në jetën e saj. Shpesh herë ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, jo vetëm për ndryshimin e pamjes së saj por edhe për ndarjen nga i dashuri.Gjatë një interviste për Prive, këngëtarja me origjinë shqiptare nga Maqedonia ka folur edhe për jetën e saj personale, ku ka treguar gjithashtu edhe për historin e saj të dashurisë dhe shkakun e përfundimit të saj.

Big Mama është shprehur se lidhja e saj me të dashurin ka zgjatur rreth një vitë dhe ka qenë një lidhje serioze, por gjërat nuk kanë shkuar ashtu si ata i kishin menduar. Big- u tha gjithashtu se  ajo dhe ish i dashuri i saj kanë vendosur të dy që t’i japin fund lidhjes së tyre.

Këngëtarja bukuroshe ka folur gjithashtu edhe për sa i përket këngës së saj të fundit me titull “Zemra e Ndalume”. Ajo është shprehur se kjo këngë nuk i është dedikuar ish të dashurit të saj, pasi kënga ishte bërë shumë më herët se lidhja të merrte fund.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *