Meghan Markle e ‘kishte të shkruar’ që do martohej me një princ, kjo foto e tregon shumë qartë 0 474

Që pas fejesës me princ Harry-in, Meghan Markle është vendosur në qendër të vëmendjes së mediave.E kaluara e saj po shikohet me lupë dhe herë pas here, detaje të reja nga jeta e saj si një aktore, po dalin në “dritë”. Pavarësisht punës së palodhur që ka bërë gjatë gjithë këtyre viteve si një aktore, të bindur që kurrsesi nuk do të kishte këtë famë që ka sot dhe kjo falë fejesës me princin. Në fillim Meghan nuk ka qenë një personazh shumë i dashur nga britanikën, por sot gjërat kanë ndryshuar. Thjeshtësia, bukuria, inteligjenca e saj ua ka rrëmbyer zemrat atyre.

E besoni që fati shkruhet që në momentin që ju lindni? Nuk e di për ju, por për Meghan mesa duket vlen si shprehje. 36-vjeçarja ka vendosur Tiara (kurorë) që kur ishte në gjimnaz pasi ajo u shpall nga shokët dhe shoqet e klasës si “Mbretëresha e Festës”. Kjo foto po bën xhiro e botës.

 

Tiarën e vërtetë e kemi parë më tek dukesha Kate në dasmën e saj në vitin 2011.

Cilës mendoni se i shkon më shumë?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *