Shfaqet pa make up, shokon Lindsay Lohan 0 301

Lindsay Lohan është një nga aktoret më kontraverse të botës së kinematografisë, por shumë e kujdesshme për imazhin e saj, duke bërë që në ccdo dalje publike të jetë e kuruar në maksimum, por këtë herë këngëtarja është fotografuar pas grim dhe nuk duket fare mirë.31- vjeçarja është fotografuar në rrugët e New York teksa ishte veshur me një xhaketë të kuqe dhe pantallona zeza, duke shfaqur klasin e saj, ndërkohë ajo kishte  që në fytyrë të mos përdorte make up.

Aktorja 31- vjeçare shpesh herë ka qenë titull i medjave ndërkombëtare për problemet e saj me ligjin si dhe  për abuzimin me drograt të llojeve të ndryshme. Prej disa kohësh tashmë aktoren nuk e shohim në një projekt kinematografik.

Lohan ka qenë gjithashtu edhe pjesë e industrisë së muzikës dhe modës por duket se tashmë ajo ka vendosur të tërhiqet, duke u përpjekur të bëjë një jetë sa më të qetë dhe larg syrit të mediave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *