Të gjithë menduan se Ivanka Trump është shtatzënë falë kësaj fotoje, po ju? 0 334

2018 është duke i dhuruar botës një flotë të foshnjeve të famshme duke filluar nga Kim dhe Khloe Kardashian, Kylie Jenner, Kate Midldleton.Dhe, për një moment të shkurtër, u duk se në këtë listë të gjatë duhej shtuar edhe emri i Ivanka Trump. Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës krijoi shumë konfuzion kur postoi në profilin e saj në Instagram një foto së bashku me bashkëshortin e saj Jared Kushner. Natyshisht, të gjithë menduan se po ndante me botën lajmin se janë do të bëhen së shpejti prindër, po nuk ishte ky rasti- ajo ishte një foto ‘kthim pas në kohë’ për të uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje.

Duke qenë se të gjithë u bën shumë konfuz, ajo e përditësoi postimin e saj me #Throwback për të na qetësuar.

Nëse Ivanka do të mbetej shtatzënë, do t’i duhet që të hiqte dorë nga të gjitha angazhimet që ka në Shtëpinë e Bardhë… dhe duke ditur ambicien e saj, nuk mendojmë se kjo do të ndodh shumë shejt, të paktën derisa babai i saj të jetë në krye të Amerikës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *