Telashe për Steven Seagal, nën hetim për ngacmime seksuale 0 526

Steven Seagal është padyshim një nga aktorët më të dashur jo vetëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por të gjithë botës. Shpesh herë aktorin e kemi parë në filma të ndryshëm aksion por edhe seriale të kriminalistikës dhe ata policor.Por tashmë për aktorin kanë filluar telashet pas është vendosur nën hetim nga Departamenti i Policisë së Los Angeles pas akuzave të ngritura ndaj tij për ngacmime seksuale nga disa aktore. Akuza janë ngritur edhe nga Jenny Mçarthy ndaj Seagal.

Sipas asaj që mediat e huaja bëjnë të ditur, Jenny ka konfirmuar se në nëntor të 2017 Seagal ka tentuar ta zhvishte gjatë një prove edhe pse skenari nuk e kërkonte një gjë të tillë. Gjithashtuu edhe Portia de Rossi dhe Julianna Margulies kanë folur kundër Steven Segal.

Ndërkohë nga ana tjetër aktori nuk ka bërë asnjë prononcim për akuzat e ngritura. Gjatë dy viteve të fundit shumë aktorë dhe regjizorë janë akuzuar nga aktore për ngacmime seksuale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *