Dilara bëhet nënë për herë të parë, emri i veçantë që i ka vendosur vajzës 0 925

Ka qenë një ndër aktoret turke që i ka bërë të gjithë për vete me stilin e saj shumë elegant dhe klasik në të veshur.Po flasim për Ebru Özkan, ose siç e njohim ne si Dilara, për shkak të rolit të saj në serialin turk ‘Fate të Kryqëzuara’. Por sot nuk do të ndalim të flasim për veshjet pasi një lajm i mirë na vjen nga aktorja dhe bashkëshorti i saj: ato janë bërë prindër për herë të parë. Vajza e vogël ka ardhur në jetë ditën e premte dhe emri i saj është Biriçik.

Ebru dhe Ertani kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2016. Dilara fitoi simpantinë tonë edhe për një arsye tjetër: bashkëshorti i saj, Ertan Shabani, siç mund ta dalloni nga emri, është shqiptar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *