E bukur që fëmijë, e gjeni dot kush këngëtare e famshme është?

Sot ajo është një ndërë këngëtaret më të bukura shqiptare, e duket se një bukuri të tillë e ka të lindur. Bëhet fjalë për Besa Kokdhimën, e cila prej disa kohësh është tërhequr nga muzika. Këngëtarja është zhvendosur në Francë për karrierën  e saj.

Me sa duket këngëtarja është bërë nostalgjike dhe ka postuar foto të saj nga fëmijëria. Teksa pozon si modele, Besa duket një fëmijë brunë shumë i bukur, e duket qartë se do ëtë bëhej një femër e bukur dhe e talentuar.

Besa Kokdhima është vajza e madhe e ish-deputetit socialis Kocco Kokdhima, ndërsa është një këngëtare mjaft e suksesshme dhe e famshe. Besa numëron hite të shumta, ndërsa është edhe fituese e shumë ccmimeve nëpër festivale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *