Ermali dhe Egi bëjnë gjatë pushimeve atë që të gjithë kemi dashur ta bëjmë të paktën një here në jetë

Eglein Laknori është padyshim një ndër personazhet që duhet të ndiqni patjetër në rrjetet sociale.

Postimet e tij, janë të mbushura me shumë humor dhe është e pamundur që të mos qeshësh me to teksa i shikon. Edhe në videon e fundit, kësaj herë të postuar jo nga ai, por nga Ermali, Egi siç ne e njohim, ka bërë atë që shumë prej nesh kemi dashur ta bëjmë gjithnjë në hotel kur jemi me pushime.

Mos mendoni menjëherë për keq…

E kemi fjalën të trokasim në dyer një e nga një e më pas të ikim me shpejtësi.

Sa kënaqësi duhet të jetë…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *