Ermali nuk ka vetëm batuta, ja dedikimi romantik për Amin 0

Jemi mësuar të qeshim me çfardo lloj gjëje që bën apo thotë Ermal Mamaqi. E në profilin e tij në Instagram apo facebook gjen kaq shumë postime që të bëjnëtë “shkulësh brinjët”, por nga sot në profilin e tij gjen edhe një postim tjetër.

Ai është bërë romatik, ndërsa i ka kushtuar gruas së tij, Amarda Toskës një dedikim shumë të ëmbël. Ai ka postuar një foto së bashku me të, ndërsa shkruan: “Lumturi, Dashuri, Gëzim, Bekim, Mrekulli, Pasion…,”.

Ami dhe Ermani janë në pritje të një vajze pas djalit të tyre të parë, Joelit. Gjatë shtatzënisë së Amit, Ermali ka qenë shumë mjaft diskret ne rrjetet sociale, ndërsa moderatorja është treguar më aktive. Ajo ka postuar shpesh foto, por duke mos na e treguar barkun e rrumbullakët. Ndërsa sot, pak ditë para lindjes, ajo ka postuar e lumtur foto të saj, së bashku me familjen , ku lejon ti duket edhe barku.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *