Edhe vetë Bella Hadid qesh me rrëzimet e saj spektakolare teksa bën ski

Viti që lamë pas ka qenë shumë i suksesshëm për Bella Hadid.

Ajo u rendit e 9-ta në listën e 10 modeleve më të paguara në botë dhe padyshim i meritonte disa pushime, për të rifituar enegjitë. Modelja bukuroshe është zhvendosur në Milano, në Adamello-Brenta natural park ku dhe ka praktikuar pak sportin e ski-ve, por nuk ka qenë dhe aq i thjeshtë për të, sa modelingu.

Pavarësisht pas shumë tentativave, Bella ka dështuar me shumë sukses. Edhe ajo vetë ka qeshur me përpjekjet e saj të dështuara.

Megjithatë me kalimin e kohës, duket se ia mori dorën, aq sa i lejonte vetes që të bënte ski dhe nga ana tjetër të mbante celularin në dorë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *