Miriam Cani shfaqet pa make up, habit me pamjen e saj

Këngëtarja e njohur Miriam Cani është një nga personazhet e skenës më të dashura për shqiptarët. Ditët e fundit të vitit që lam pas, shënuan edhe rikthimin e saj në seknën e muzikës pas një shkëputjeje të vogël për shkak se ishte bërë nënë.


Miriami është shumë aktive në mediat sociale, ku shpeshherë publikon fotografi nga jeta e saj e përditëshme si dhe nga aktivitetet e saj muzikore e projekte të ndryshme, duke i mbajtur ndjekësit e saj gjithomonë të arzhonuar me të rejat e saj.Këtë herë këngëtarja ka postuar një fotografi të saj ku shfaqet pa grim dhe duhet thënë se është një bukuorshe e vëtetë. Ajo shfaq të njëjtën freski dhe bukuri ashtu sikur është edhe në skenë ku shfaqet e grimuar.

Projekti muzikor i fundvitit i Mirjam Canit ishte një bashkëpunim me bashkëshortin e saj Alban Skënderaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *