Pak ngjyrë në garderobën tuaj 0

Pak ngjyrë është e nevojshme në garderobën tuaj, por edhe nëse nuk e keni askush nuk do tju gjykojë për diçka të tillë. Qëndroni rregullit bazë, kur është ngrohtë zgjidhni të vishni rroba me ngjyra të çelta, e kur nuk është ngrohtë, shkoni drejt ngjyrave të errta.

Por e duke thënë këtë duhet të shtojmë se pak ngjyrë është në tendencat e modës për vitin 2018, ngjyra që anojnë nga e errta. Nuk duhet harruar që duhet patur kujdes që këto ngjyra të mos stonojnë.

Këtë vit ngjyra që duhet t’i shtoni patjetër garderobës tuaj është padyshim ngjyra kafe e errët.  Pse? Është e thjeshtë për tu kombinuar me pothuajse gjithçka dhe mund të zgjidhni që këtë ngjyrë ta ketë cila do pjesë e veshjes tuaj. Qoftë kjo pallto, këmish, pantalona apo edhe këpucë. E rëndësishme është të jetë prezente.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *