Angela Martini ka një unazë të magjishme e cila mbart edhe një histori të bukur 0

Angela Martini ka kohë që bën jetën që ëndërron çdo femër. Pas një martese ashtu siç ajo do të kishte dëshiruar, ajo dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu u nisën për disa ditë pushime të paharrueshme. Dhe Angela është kujdesur të na tregojë se si po i shkojnë këto ditë, ndërsa na servir pa fund foto në rrjetet sociale.

Ndërsa me postimin e fundit, ajo na ka njohur edhe me historinë e unazës që ajo mbanë në gisht. E në fakt është një histori mjaft e bukur. Modeli i unazës është i përsonalizuar dhe dhuratë nga shoqja e modeles.

“4 vite më parë i thashë mikeshës sime, dizajnere bizhuterish se një ditë ajo ka për të më dizenjuar unazën e martesës. 3 vite më parë kur ne jetonim në New York, i thashë që do iki në Los Angeles sepse aty do e gjej njeriun e jetës. Ja ku jemi sot. Unë shkova në Los Angeles, gjeta dashurinë dhe mikesha ime më dizenjoi unazën e ëndrrave të mia”, shkruan Angela.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *