Çfarë mendon Luana Vjollca për veten? 0

Kemi dëgjuar herë pas here që personazhet e ekranit nuk e pëlqejnë veten e tyre kur shohin ritrasmetimin, por me Luanën nuk ndodh kështu. Bukuroshja është një ndër femrat më të dashura në showbizin shqiptar dhe sigurisht dëgjon pafund fjalë të mira, komplimente apo urime, por mesa duket nuk i mjaftojnë.

Kështu që në raste të tilla zgjedh që t’ia bëj qejfin vetes. Në foton e fundit që ka publikuar nga puntata e së shtunës së ‘Shiko kush Luan’, Luana shkruan : Sweet Apple Pie (Byrek i ëmbël me mollë!)

Madje duket që i pëlqen që shumë vetja në foto, saqë e ka vendosur edhe foto profili në Instagram.

Sweet Apple Pie

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Dhe nuk është hera e parë që e quan veten kështu…

Sweet Apple Pie

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Ju si mendoni: është mirë kur i thur lavdërime vetes apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *