Kur e ke në gjak e ke! Bella dhe Gigi modele të “Victoria Secret” që në fëmijëri 0 386E keni parasysh atë thënien: nuk është me të thënë se është me të dhënë? Epo sapo na e vërtetuan Gigi dhe Bella. Nuk është rastësi që motrat janë sot dy nga modelet më të njohura në botë, e që kanë pushtuar pasarelat prej kohësh. Të bukura plot stil e elegancë, qëndrime të cilat ato i kanë pasur që shumë kohë më parë.

Me sa duket Bella dhe Gigi kanë “punuar” për Victoria Secret që në fëmijëri. Mamaja e tyre ka bërë publike së fundmi dy foto të modeleve, 17 vite më parë, ku të dyja shfaqen si dy engjëj të vegjël ndërsa pozojnë për gjigantin e modës.

“Ëndrrat bëhen realitet”, shkruhet në mbishkrimin e fotografisë. E në fakt Bella dhe Gigi, nëse nuk kanë gjithçka kanë ëndërruar me siguri kanë shumicën e tyre, e ndërsa rriten dhe vitet kalojnë është e sigurt që vajzat do të përpiqen të nxjerrin nga “sirtari” akoma dhe më shumë mendime të ruajtura që shumë herët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *