Luana Vjollca, këtë të shtunë si Kim Kardashian

Kim Kardashian është një ndër femrat më me influencë në botë.

Çdo gjë që ajo vesh, çdo ngjyrë e re flokësh kthehet në trend dhe të gjitha vajzat e “kopjojnë”. Një ndër personazhet shqiptare, që preferojnë të duket si ajo është edhe Luana Vjollca. Nisur edhe nga format trupore pak a shumë të ngjashme me të, Luana jo rrallë herë është shfaqur si Kim.

Ajo do të na vijë sërish në versionin Kim Kardashian, por bjonde këtë të shtunë në emisionin ‘Shiko Kush Luan”: me një fund ngushtë pas trupi dhe me një kanotiere bezhë.

Përveç se na zbuloi se si do të duket ajo këtë puntatë ka zbuluar edhe të ftuarit, duke premtuar se do të jetë super argëtim. Këtë të shtunë në ‘Shiko Kush Luan”, Jul Deda, Endri dhe Stefi Prifti, Ylli Limani, Ori Nebiaj, Zhaklina Lekatari… ne jemi githë sy e veshë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *