Diferenca e madhe e Kate dhe Meghan në mënyrën se si pozojnë para fotografëve 0

Në çdo dalje publike, familja mbretërore është në qendër të vëmendjes dhe mund ta keni vënë re me lehtësi se sa shumë kamera apo fotografë ato kanë rreth vetes teksa kryejnë angazhimet zyrtare.

Që pas martesës me princ Harry, në nëntor të 2017 edhe Meghan Markle është pjesë e këtyre angazhimeve, ndërkohë që Kate është bërë pjesë e tyre që në shkurt të vitit 2011, muaj përpara se ajo të martohej me princ William.

Nisur nga kjo, tashmë është bërë e pashmangshme që të mos t’i krahasojmë dy nuset me njëra-tjetrën. Pavarësisht se protokolli i dikton që të kenë sjellje pak a shumë të njëjta, ne kemi vërejtur një ndryshim shumë të madh.

Kate nuk sheh asnjëherë drejtpërdrejtë në kamera…
…ndërsa Meghan Markle gjithmonë…

Mos ndoshta ndikon fakti që Meghan Markle është aktore dhe është e mësuar me kamerat?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *