Për shkak të mamit? Ndahen sërish Selena dhe Justin? 0

Është folur shumë gjatë për ribashkimin e çiftit Selena dhe Justin. Dukej sikur të gjithë ishin kundër kësaj lidhje, por dyshja, po përpiqej shumë fort që ata të mos ndikonin në marrëdhënien e tyre.

Një prej personave që ka qenë gjithnjë kundër, ishte mamaja e Selena Gomez, madje u përfol se ajo nuk i fliste më vajzës së saj dhe shkak ka qenë pikërisht Justin. Ajo është shprehur se nuk ishte dakord me rikthimi, por e linte Selenën të jetonte jetën e saj, nëse kështu ajo të do të ishte e lumtur

Megjithatë duket, se kundërshtimi i mamasë së 25-vjeçares, dashur pa dashur ka ndikuar në lidhjen e Selenës dhe Justin.

Mediat shkruajnë se çifti i kanë dhënë fund lidhjes, nisur nga fakti që Justin është me pushime në Maldive, me nënën e tij, Pattie Mallette dhe ai nuk është parë më krah Selenës…

A janë këto arsye të mjaftueshme për të kuptuar që janë ndarë? Na mbetet të presim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *